Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Sorry ale według mnie  lump czy menel też człowiek i szacunek mu się należy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie sytuacja jest prosta skoro PiS jest zły i nie dobry to każdy jeden przeciwnik mając odrobinę godności i honoru  nie powinien korzystać z jakich kolwiek pomocy finansowej PiS-u,skoro mają odwagę mówić że  nic nie zrobili dobrego to tym bardziej powinni mieć odwagę  powiedzieć że rezygnują z jakiej kolwiek pomocy finansowej tej partii.
 TO NIE JEST pomoc finansowa PiSu!!! To są nasze, podatników, pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przeczę że są takie osoby, ale są też takie które mimo 500+ też pracują i płacą podatek. Za rządów PO też każdy płacił podatek a mimo to partia ta nie wsparła rodzin.
Kłamiesz - wsparła. To za rządów PO/PSL wprowadzono ulgę podatkową na KAŻDE dziecko. Mało? Może i mało, ale wówczas mieliśmy do czynienia z globalnym kryzysem ekonomicznym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Becia23 - zastanawiam się czy jesteś bardziej głupia, czy naiwna. Czy zindoktrynowana i zaślepiona?? A gdzie miejsca pracy, a gdzie obiecywana po wielokroć godziwa płaca - aby te wszystkie szczodrze z moich pieniędzy obdarowane nieroby też mogły zarobić, a nie wyciągać ręce po jałmużnę?Łatwo robić za cudotwórcę i rozmnażać nie swoje ryby i chleb!!!Tylko zasada jest jedna - głodnemu daje się wędkę, a nie rybę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie najlepsze co jest to podział ludzi na lepszych  gorszych, a nie przyszło Ci do głowy że czasami człowiek został kumpel czy menelem nie z własnego wyboru tylko może tak po prostu w życiu wyszło, nie trzeba dzielić ludzi odrazu na lepszych i gorszych
Masz rację. Ale najbardziej podzielił Polaków PiS. Poza tym pomoc dla osób, ogólnie mówiąc, nieprzystosowanych społecznie była i jest w Polsce i PiS nie tylko nic tu nie zrobił, ale wypiął się na niepełnosprawnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nasze społeczeństwo jest niestety takie że jak ktoś jest biedny,czy bezdomny itp z góry się taką osobę przekreśla i nikt nie podejmuje woli czy chęci zatrudnienia takiej osoby. Nawet prosty przykład dzieci z tzw rodzin niepełnych jak są wytykane palcami,wysmiewane itp.Czy tak powinno być?
Nie przesadzajmy - teraz, to już praktycznie nie istnieje stygmatyzacja z tego powodu. Już prędzej z powodów ekonomicznych. Ale podobno pracy jest multum, tylko tym nierobom żyjącym z 500+ (jest ich najprawdopodobniej dobrze ponad 200.000 w skali kraju) do żadnej roboty pójść się nie chce. Nawet do zbierania owoców przez raptem parę tygodni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam bardzo w przeciwieństwie do  cb ja nie obrażam nikogo, zobaczymy jeśli Pan Trzaskowski wygra zobaczymy  co zrobi i ile zrobi ze  swoich obietnic i jak pomoże innym. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sorry ale według mnie  lump czy menel też człowiek i szacunek mu się należy!!!
Nie. Szacunek nie należy się za samo bycie człowiekiem. Na szacunek trzeba sobie zasłużyć. Mylisz szacunek z godnością ludzką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też trzeba wziąć pod uwagę że  ludzie starsi co otrzymują 13 emeryturę w jakiś sposób to też jest im lżej.Też powiesz że są głupi lub naiwni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam bardzo w przeciwieństwie do  cb ja nie obrażam nikogo, zobaczymy jeśli Pan Trzaskowski wygra zobaczymy  co zrobi i ile zrobi ze  swoich obietnic i jak pomoże innym.
Nawet jeśli nic nie zrobi, to i tak będzie to więcej, niż... Nie rozliczaj pana Trzaskowskiego z jego obietnic w związku z prezydenturą kraju, rozlicz pana Dudę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie obniżka podatków, gdzie podwyższona kwota wolna od podatku? Tylko dla parlamentarzystów, esencji i kwintesencji narodu, wybrańców, bo im się to należy, po prostu? Gdzie emerytury zwolnione z podatku? Wyliczać dalej???? Ńóż się w kieszeni otwiera...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sorry dla mnie każdy człowiek jest coś wart. Też powiesz że np.matja samotnie wychowujaca dziecko, wdowa czy inna kobieta której sytuacja materialną uległa pogorszeniu i korzysta z jakiej kolwiek pomocy finansowej  też jest zła i niedobra bo żeruje na twoim podatku?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A uważasz że Pan Trzaskowski lepszy będzie?A co jeśli będzie znacznie gorzej?W takiej Warszawie nie może poradzić sobie z rządami a co dopiero w całym kraju.No ale będzie lepszy bo nawet jeśli staruszkom zabierze 13 to więcej Twojego podatku zostanie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie starsi co otrzymują 13 emeryturę w jakiś sposób to też jest im lżej.Też powiesz że są głupi lub naiwni?
Nie nie powiem. Głupi by byli jakby nie brali. Tylko to rząd powinien się zapaść pod ziemię ze wstydu. Na te 13 i inne plusy to my się składamy. Rząd nic nie daje - bo nie ma. Nasze podatki lekką ręką rozdaje, kupczy głosami naiwnych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A za rządów PO było tak idealnie i super że nic nie można zarzucić. I tu się otwiera nie nóż tylko cała siekiera!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A uważasz że Pan Trzaskowski lepszy będzie?A co jeśli będzie znacznie gorzej
A to już inna kategoria. Wróżki zapytaj. Ale najpierw wyłącz TVPis Kur(ew)skiego i Radio Ma Ryja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie oszukujmy się ale są wyjątki nawet w ludziach którzy pobierają 500+ i potrafią te pieniądze dobrze zagospodarować, a dzięki 13 nie jednemu emerytowi jest trochę lżej.Owszem kobiety mogą zawsze podjąć pracę i  dorobić do 500+,ale już osoba starsza nie zawsze będzie mogła to zrobić chociaż by że względu na stan zdrowia. Dlatego uważam że PiS wprowadzając te programy nie jednemu pomogli i w jakiś sposób dali wsparcie,a to że ktoś rzucił pracę to jest indywidualnie podejście do życia. JA wychodzę z założenia że lepiej jest mając coś do tego dorobić niz nie mieć nic. Też wiem że są przypadki że niektórzy marnotrawia te pieniądze ale na to nie ma wpływu, bo nawet jeśli się zgłasza to nikt tego nie sprawdza 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tu się mylisz  i źle oceniasz,bo akurat nie jest mi znane radio Maryja bo go nie słucham a i Tvpis też nie oglądam. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sorry dla mnie każdy człowiek jest coś wart. Też powiesz że np.matja samotnie wychowujaca dziecko, wdowa czy inna kobieta której sytuacja materialną uległa pogorszeniu i korzysta z jakiej kolwiek pomocy finansowej  też jest zła i niedobra bo żeruje na twoim podatku?!
To zależy, dlaczego jej sytuacja uległa pogorszeniu. Jeśli ma zdrowe dziecko, to powinna pracować. To nie wyklucza pomocy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bla bla bla bla bla bla bla bla....Klituś bajduś....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...